Biżuteria z symbolem serca – dla kogo jest zarezerwowana i jaką wybrać?

Symbol serca to znak najpiękniejszej miłości, namiętności oraz pięknej relacji. Nic dziwnego, że w przemyśle jubilerskim jest tak chętnie wykorzystywany. Kolczyki i naszyjniki z zawieszką w kształcie serca zawsze są w modzie, dzięki swojej subtelności
i wdzięcznej symbolice. Są jednak sytuacje, gdy kupując taką biżuterię w prezencie, powinniśmy się zastanowić jaki kształt
i rodzaj biżuterii będzie najlepszy.

Para obserwuje zachód słońca

Naszyjnik z symbolem serca

Podczas wyboru naszyjnika z symbolem serca, warto zwrócić uwagę na kształt zawieszki oraz jej zdobienia. Bejessa.pl z myślą o klientach posiada bogaty wybór różnych zawieszek w kształcie serca. Każdy naszyjnik ma wyrażać najpiękniejsze emocje i przywoływać je za każdym razem, gdy ukochana będzie miała naszyjnik na sobie. Dlatego wybierając naszyjnik, warto się zastanowić, czy osoba, której chcemy podarować ten piękny prezent, lubi bardziej skromną biżuterię, czy może lubi błysk. Preferuje srebro czy złoto? Wiedząc to, łatwiej będzie się skupić na wyborze spośród kilku konkretnych modeli.

Naszyjnik Serce Nieskończoności - srebrne
Kolczyki kryształowe serca z cyrkoniami - srebrne

Kolczyki w kształcie serca

Kolczyki w kształcie serca zawsze są subtelnym i wdzięcznym dodatkiem. W tym przypadku również warto zwrócić uwagę czy lepiej kupić kolczyki krótkie na sztyfcie, czy może długie, wiszące. Gdy tego nie wiesz, warto zdecydować się na krótkie kolczyki, które zawsze będą uniwersalnym dodatkiem do każdej stylizacji. Srebrne kolczyki w kształcie serca, które zdobi kamień białej cyrkonii – będą pięknym prezentem na każdą okazję dla ukochanej, jak również dla dziecka.

Bransoletki z zawieszkami w kształcie serca

Symbol serca nie jest zarezerwowany tylko dla “drugiej połówki”. Mniej zobowiązującym prezentem, ale równie pięknym jest bransoletka z zawieszką w kształcie serca. Jest pięknym dodatkiem do stylizacji, ale taki prezent można również podarować przyjaciółce, czy koleżance. Bransoletek, tak jak kolczyków i naszyjników z symbolem serca jest bardzo dużo. Dlatego podczas wyboru bransoletki, warto wiedzieć, czy najlepszą decyzją będzie bransoletka na sznurku czy na łańcuszku. Dzięki temu będziesz wiedzieć, na jakich modelach się skupić i co na pewno spodoba się obdarowanej osobie.

Bransoletka z czarnym serduszkiem

Symbol serca – dla kogo zarezerwowany?

Widząc symbol serca, od razu na myśl przychodzi nam miłość lub wyznanie miłości. Jednak to od Ciebie zależy, czy podarowanie serca w biżuterii jest odpowiednie, czy nie. Naszym zdaniem serce może symbolizować miłość między zakochanymi, ale również tę rodzicielską oraz przyjacielską. Biżuteria z symbolem serca jest pięknym prezentem na każdą okazję. Dzięki swojej symbolice będzie piękną pamiątką na lata.