Naszyjnik dla Córki od Taty

Prezent dla córki od taty musi być wyjątkowy. Znalezienie takiego drobiazgu nie jest rzecz jasna najprostszym zadaniem, dlatego służymy pomocą. Wszystkim tatom szukającym inspiracji na drobiazg dla swojego dziecka, proponujemy wisiorek z dedykacją.

Naszyjnik ‒ wyjątkowy drobiazg dla córki

Pięknie wykonana biżuteria z pewnością sprawi córce mnóstwo radości, dostarczy wielu wzruszeń i będzie pamiątką na długi czas. Naszyjnik to drobiazg, który obdarowana zawsze będzie mogła mieć przy sobie ‒ w trudnych chwilach wisiorek doda córce otuchy i przypomni, że tata będzie ją wspierał bez względu na wszystko.

Naszyjniki z dedykacją dla córki

Przygotowaliśmy wyjątkową kolekcję srebrnych i srebrnych pozłacanych naszyjników od taty dla córki. Naszyjnik będzie pięknym prezentem z okazji urodzin, imienin, świąt, sprawdzi się także jako drobiazg na szczęście, na przykład, gdy córka wyjedzie na studia, zacznie nową pracę, wyjdzie za mąż. Każdy z naszych wisiorów umieszczony jest w eleganckim pudełeczku, pudełeczko oprócz swojej podstawowej funkcji, spełnia jeszcze jedną, umieszczona jest na nim krótka dedykacja. Życzymy udanych zakupów!

W zestawie taniej!
Podaruj komplet, który zapamięta na zawsze!

-75%
-70%