Podczas zamieszania związanego z pakowaniem, pewnie nieraz zastanawiałeś się, czy zabrać ze sobą swoją ulubioną biżuterię. W jaki sposób ją zapakować, aby była bezpieczna? Która para kolczyków Ci się najbardziej przyda? Doskonale wiemy, jak to jest stać przed tym dylematem. Dlatego postanowiliśmy napisać tutaj kilka naszych rad, które pomogą Ci dowiedzieć się jak rozpocząć pakowanie biżuterii, by była całkowicie bezpieczna w podróży.

Rady na podróżowanie z biżuterią

Co wziąć ze sobą?

Przed spakowaniem biżuterii warto się zastanowić, co Ci się tak naprawdę przyda. Lepiej nie brać całej kolekcji biżuterii, tylko to, co na pewno będziesz używać. Polecamy zastanowić się, czy tam, gdzie jedziesz, faktycznie będziesz potrzebować eleganckiej biżuterii, czy może lepiej wziąć bardziej uniwersalne i codzienne komplety?

Jak spakować biżuterię na podróż?

Biżuterię warto odpowiednio zabezpieczyć, by podczas przenoszenia walizek nic jej się nie stało. Przydatne będą pudełka, chociażby takie, jakie dostaje się u jubilera. Przykładowo każdy nasz klient z Bejessa.pl, dostaje biżuterię w pudełku wyłożonym gąbką. Dzięki temu można później wykorzystać to pudełko do podróży i włożyć do niego przewożoną biżuterię.
Jeśli bierzesz więcej biżuterii ze sobą, dobrym rozwiązaniem będą pudełka plastikowe np. wyłożone folią lub chusteczkami, które zabezpieczą zawartość pudełka. Alternatywą do pudełka są woreczki strunowe, które sprawdzają się idealnie w przypadku kolczyków, zajmą one mniej miejsca w torbie, walizce lub plecaku, a również będą dobrą ochroną dla biżuterii. Możesz dodatkowo owinąć ją w chusteczkę, dla większej amortyzacji.

Naszyjnik Błyszcząca Biel z dedykacją dla ukochanej - złoty
Naszyjnik Błyszcząca Biel z dedykacją dla ukochanej - srebrna

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, i korzystając z technologii, dzięki którym nasz sklep jest bezpieczny i niezawodny - możemy wyświetlać treści, które Cię zainteresują.

W tym celu zbieramy informację o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach. 

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.