Podczas zamieszania związanego z pakowaniem, pewnie nieraz zastanawiałeś się, czy zabrać ze sobą swoją ulubioną biżuterię. W jaki sposób ją zapakować, aby była bezpieczna? Która para kolczyków Ci się najbardziej przyda? Doskonale wiemy, jak to jest stać przed tym dylematem. Dlatego postanowiliśmy napisać tutaj kilka naszych rad, które pomogą Ci dowiedzieć się jak rozpocząć pakowanie biżuterii, by była całkowicie bezpieczna w podróży.

Rady na podróżowanie z biżuterią

Co wziąć ze sobą?

Przed spakowaniem biżuterii warto się zastanowić, co Ci się tak naprawdę przyda. Lepiej nie brać całej kolekcji biżuterii, tylko to, co na pewno będziesz używać. Polecamy zastanowić się, czy tam, gdzie jedziesz, faktycznie będziesz potrzebować eleganckiej biżuterii, czy może lepiej wziąć bardziej uniwersalne i codzienne komplety?

Jak spakować biżuterię na podróż?

Biżuterię warto odpowiednio zabezpieczyć, by podczas przenoszenia walizek nic jej się nie stało. Przydatne będą pudełka, chociażby takie, jakie dostaje się u jubilera. Przykładowo każdy nasz klient z Bejessa.pl, dostaje biżuterię w pudełku wyłożonym gąbką. Dzięki temu można później wykorzystać to pudełko do podróży i włożyć do niego przewożoną biżuterię.
Jeśli bierzesz więcej biżuterii ze sobą, dobrym rozwiązaniem będą pudełka plastikowe np. wyłożone folią lub chusteczkami, które zabezpieczą zawartość pudełka. Alternatywą do pudełka są woreczki strunowe, które sprawdzają się idealnie w przypadku kolczyków, zajmą one mniej miejsca w torbie, walizce lub plecaku, a również będą dobrą ochroną dla biżuterii. Możesz dodatkowo owinąć ją w chusteczkę, dla większej amortyzacji.

Naszyjnik Błyszcząca Biel z dedykacją dla ukochanej - złoty
Naszyjnik Błyszcząca Biel z dedykacją dla ukochanej - srebrna
-80%
-80%
-80%
-80%
-80%
-80%
Jak rozpoznać srebrną biżuterię?

Rozpoznanie srebrnej biżuterii to kluczowa umiejętność, jeśli chcemy stworzyć unikatową kolekcję. Gdy szukamy biżuterii, która

Biżuteria ze stali chirurgicznej — cechy i trwałość

Biżuteria ze stali chirurgicznej cieszy się rosnącą popularnością ze względu na swoje unikalne cechy i

Jak bezpiecznie przechowywać biżuterię?

Masz swoją kolekcję biżuterii, która jest dla Ciebie niezwykle ważna — może to być odziedziczony

Biżuteria jako prezent: Przewodnik dla niezdecydowanych

Zastanawiasz się nad idealnym podarunkiem dla bliskiej osoby? Biżuteria jako prezent to zawsze strzał w

Biżuteria dla mężczyzn: Przewodnik po trendach i stylach

Biżuteria dla mężczyzn staje się coraz bardziej popularna. Dzięki różnorodności trendów i stylów każdy może

Jakie trendy biżuteryjne będą królować w tym sezonie świątecznym?

Nadchodzący sezon to czas, gdy nasze stroje nabierają wyjątkowego blasku, a biżuteria świąteczna staje się