Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zaplątany łańcuszek w ulubionym naszyjniku to zmora wielu kobiet. Dlatego postanowiliśmy opisać tu dwa sprawdzone sposoby, które mogą pomóc w szybkim rozplątaniu supła i zaoszczędzić masę zszarpanych nerwów. Dowiedz się jak szybko rozplątać łańcuszek i znów cieszyć się ulubionym elementem biżuterii.

Szkatułka z biżuterią

Od czego zacząć?

Przede wszystkim do sprawy należy podejść spokojnie i z dawką cierpliwości. Mając już konkretny sposób na rozplątanie naszyjnika, cały proces pójdzie sprawnie i bezproblemowo. Ważne też, by przygotować odpowiednie miejsce, np. na stole, czy biurku, byś Ty czuł/a się komfortowo, a co najważniejsze, by biżuteria była bezpieczna i nigdzie nie spadła lub nie zwisała.

1. sposób – rozplątywanie za pomocą dwóch igieł.

Połóż swój srebrny lub pozłacany łańcuszek na blacie i delikatnie zahaczaj igły w oczkach łańcuszka i delikatnie supeł naciągaj na boki. Dzięki temu supeł się rozluźni i będziesz mógł/mogła w pełni rozplątać naszyjnik.

2. sposób – przy użyciu oliwy.

Innym sposobem jest użycie oliwy. Wystarczy lekko posmarować supeł oliwą – jakąkolwiek, taką co aktualnie używasz w kuchni – i spróbować rozplątać supeł. Polecamy położyć naszyjnik na ręczniku zwykłym lub papierowym, by wchłaniał nadmiar oliwy z biżuterii. Do rozplątania łańcuszka również możesz wykorzystać igieł dla większej precyzji.

Naszyjnik Błyszcząca Biel z dedykacją dla ukochanej - złota
Naszyjnik Nieskończona Miłość z dedykacją dla żony - srebrny

Jak zapobiec plątaniu się łańcuszka?

Żeby uniknąć takich problemów w przyszłości, polecamy odpowiednio zadbać o miejsce i sposób przechowywania biżuterii. Najlepszym sposobem jest trzymanie łańcuszków w pudełkach jubilerskich, na przykład takich jak dołączamy w naszym sklepie Bejessa.pl do każdych zakupów.

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, i korzystając z technologii, dzięki którym nasz sklep jest bezpieczny i niezawodny - możemy wyświetlać treści, które Cię zainteresują.

W tym celu zbieramy informację o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach. 

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.